На Львівщині чиновнику Держінспекції сільського господарства не вдалося “заробити” на хабарі

Під час затримання хабарника. Фото УЗЕ НП України

Під час затримання хабарника. Фото УЗЕ НП України

Працівники Управління захисту економіки Національної поліції України у Львівській області затримали державного інспектора одного з управлінь Держінспекції сільського господарства Львівщини. За сприяння в отриманні посвідчення водія посадовець вимагав 3 тисячі гривень хабара, повідомляє Департамент захисту економіки.

Посадовець пообіцяв за "благодійний внесок" до власної кишені допомогти місцевому мешканцю отримати посвідчення водія категорії "А", щоб після "сплати" 3 тисяч гривень хабара той мав право керувати сільгосптехнікою.

Працівники УЗЕ 4 січня 2016 року затримали інспектора в його службовому кабінеті одразу після отримання ним неправомірної вигоди. У здирника вилучено заздалегідь помічені купюри.

У рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України проводяться слідчо-оперативні заходи.

Працівники УЗЕ НП України у Львівській області встановлюють інші факти вимагання та одержання посадовцем грошових коштів за аналогічних обставин.

"За вимагання та одержання хабара передбачене покарання у вигляді штрафу від 17 до 25,5 тисяч гривень або арешту на строк від 3-х до 6-ти місяців, або позбавлення волі на строк від 2-х до 4-х років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років", - інформують правооохоронці.

Департамент захисту економіки Національної поліції України