Томенко просить Авакова захистити сільського голову, якого побили через курники

Микола Томенко

Микола Томенко

Народний депутат України Микола Томенко звернувся до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у зв’язку із резонансним інцидентом на Черкащині – розбійним нападом на очільника села Яснозір’я. У зверненні до керівника МВС Микола Томенко просить Арсена Авакова «взяти розслідування обставин під персональний контроль та висловлює сподівання на максимально оперативне викриття та справедливе покарання усіх винуватців ганебного свавілля над принциповим захисником інтересів односельців – Василем Ткаченком». Про це повідомляє персональний сайт депутата.

Як повідомляв «Ні корупції», Василя Ткаченка, голову Яснозірської сільради на Черкащині, побили у його власному кабінеті у понеділок, 21 грудня.

Фото з сайту kropyva.ck.ua

Фото з сайту kropyva.ck.ua

Сільський голова назвав цей інцидент розправою за його активну участь у організації спротиву громади проти будівництва курників "Нашої ряби", про що він повідомив місцевим журналістам. Його підтримали і депутати ради села та голови сіл Черкаського району. Зокрема колеги звернулися до Головного управління Національної поліції в Черкаській області з вимогою встановити винних у побитті їхнього колеги. Того ж дня, за словами Дмитра Грищенка, речника ГУ Національної поліції у Черкаській області, було зареєстроване кримінальне провадження за ч.2. ст.296 КК України – хуліганство. Однак з того часу активних дій з боку міліції по розслідуванню даного факту не проведено.

Нагадаємо, особу одного підозрюваного в побитті сільського голови встановлено, другого ще встановлюють. Обоє досі на свободі.