Суддя з Дніпропетровська не пошкодував $50000 на відпочинок в Австралії – блогер

Колаж kievvlast.com.ua

Колаж kievvlast.com.ua

Суддя апеляційного суду Дніпропетровська Олександр Євстигнєєв зустрів Новий рік в Австралії. На відпочинок у цій країні "чесний служитель" Феміди витратить $ 50-60 тисяч.

Примітно, що його офіційний заробіток не настільки високий, щоб просто так зірватися і поїхати в теплі краї на такий відпочинок, повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук колишній боєць батальйону "Донбас", активіст Євген Шевченко, на слова якого посилається "Корупція.Інфо".

"Ну ось, наприклад, товариш Євстигнєєв Олександр Сергійович – голова Дніпропетровського апеляційного господарського суду – теж, напевно, чесний суддя. 2016 він зустрічає не вдома, а в далекій Австралії, звідки через кілька днів переміщається в Нову Зеландію. І знаходиться там наш шановний голова суду не один, а з прекрасною супутницею, але це вже, правда, особисте. По бюджету даної поїздки можете собі уявити, скільки років чесної праці пішло на скарбничку, якщо тільки авіапереліт "Київ-Сідней-Веллінгтон" і назад (а літає Євстигнєєв виключно бізнес-класом) тягне на 12000 $ (за даними компанії Air France)", – повідомив Шевченко.

За інформацією Шевченка, загалом перебування в Австралії та Новій Зеландії обійдеться Євстигнєєву і його супутниці в $ 50-60 тисяч.

Автор допису просить генерального прокурора Віктора Шокіна зайнятися перевіркою фактів і притягнути до відповідальності Євстигнєєва.

"Товариш Шокін, розумію, Ви дуже зайняті Корбаном, але все ж хотілося б звернути вашу увагу на явну невідповідність витрат посадовому окладу даного судді. Спасибі", – резюмував блогер.

Корупція.Інфо