Саакашвілі попередив своїх чиновників про можливі нові затримання й “посадки”

Хабар, призначений для Т.Марченко. Фото "Тиждень.ua"

Хабар, призначений для Т.Марченко. Фото "Тиждень.ua"

Затримання виконуючої обов’язки голови департаменту ЖКГ Одеської облдержадміністрації Тетяни Марченко за корупцію – далеко не кінець подібних заходів. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

"...Я ще раз поговорив на цю тему з головою СБУ Василем Грицаком, поспілкувався з представниками прокуратури та провів зустріч з главою УВС.

Найближчим часом цілий ряд посадовців в Одеській області відчують на собі те, що надалі ми будемо тільки продовжувати закручувати гайки відносно безчесних чиновників. Так ми робили в Грузії і будемо проявляти ще більше нетерпимості до корупції у ввіреній нам області", – відзначив Саакашвілі.

Довідка "Ні корупції!"
Як ми повідомляли, Саакашвілі раніше вже коментував затримання своєї підлеглої. За його словами, чиновниця Одеської ОДА, яку впіймали на хабарі, не пройшла конкурс, оголошений на цю посаду.

"Виконуючу обов’язки керівника департаменту ЖКГ Одеської ОДА Тетяну Марченко затримала прокуратура і СБУ при вимаганні 1.5 мільйона гривень у приватної компанії. Вона не пройшла конкурс, який ми оголосили на цю посаду, і ми запланували провести повторний конкурс відразу після Нового року. На жаль, більшість старих працівників перевиховати неможливо і потрібно полегшити процедуру їх звільнення",- йшлося у повідомленні Саакашвілі в Фейсбук.

"Дякую СБУ і військовій прокуратурі за відмінно проведену операцію. Черговий чиновник був схоплений на місці злочину, до цього, нагадаю, був заарештований за хабар начальник поліції міста Одеси і головний військовий комісар області, порушено справи щодо незаконної приватизації проти працівників обладміністрації та облради. І це лише початок! Ми обов’язково повністю очистимо держоргани від хабарників", – запевняв голова Одеської ОДА.