В господарському суді Одеси довіру суспільства будуть завойовувати судді-спікери

SUDЗборами суддів господарського суду Одеської області обрані судді-спікери. Це зроблено “з метою зміцнення довіри до судової влади шляхом поліпшення комунікацій та забезпечення прозорості судової системи”, повідомляє одеське видання “Волнорез” з посиланням на прес-службу господарського суду Одеської області.

Висвітлювати правову позицію від імені господарського суду та надавати професійні коментарі стосовно справ, розглянутих судом, збори суддів доручили Лілії Грабован і Юлії Щавинській.

Разом з прес-секретарем господарського суду ці судді-спікери покликані забезпечити максимально прозорий доступ громадськості до інформації про діяльність господарського суду Одеської області, відзначає видання.

Довідка "Ні корупції!"
Як повідомляє видання “Закон і бізнес”, суддя-спікер за своїми функціональними обов’язками надає офіційні коментарі й відповіді, готує інтерв'ю від імені суду для представників ЗМІ, в тому числі у справах, що представляють суспільний інтерес, погоджує прес-релізи, які готуються прес-секретарем суду; бере участь у регулярних або спеціальних прес-конференціях, брифінгах, інших заходах публічного характеру з участю представників засобів масової інформації, а також у розробці комунікаційної стратегії суду; сприяє налагодженню діалогу між представниками засобів масової інформації і судом; пропонує модель реагування на критичні публікації щодо суду тощо.