Кобзон и Табачник присвоили пляж на Днепре в Киеве площадью 7.5 Га

Табачник і Кобзон

Ян Табачник і Йосип Кобзон. Фото:tabloid.pravda.com.ua

Російський співак-українофоб Йосип Кобзон, оголошений персоною нон грата в Україні, і екс- "регіонал" Ян Табачник є власниками цілого пляжу на Дніпрі площею 7.5 га. Про це депутат Київради від фракції "Самопоміч" Анна Сандалова пише на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"На Осокорках, виявляється, є відмінний парко-пляж Прибережний, величезна територія, яка за якимось міфічним поняттям є власністю Яна Табачника та Йосипа Кобзона. Не те, щоб я не любила музику, але я сильно не люблю, коли персони нон грата позбавляють наших дітей можливості потусувати біля Дніпра. Нашого Дніпра. Мого Дніпра. Прямо в Дарницькому районі.

Питання вже кілька тижнів обговорюється в нашому депутатському середовищі, а вчора ми з сімейством з'їздили туди на розвідку. Якщо закрити очі на тонни сміття і спробувати вимріяти тут парк - то це, повірте, просто бомба. Особливо, якщо врахувати, що в наших кам'яних джунглях Дарницького району відпочивати особливо ніде.

Що ж, запускаємо план. Для початку пробуємо розібратися з власністю і все-таки повернути 7.5 га в комунальну власність. Другим кроком - знайти кошти на наведення порядку, хоча б такого парку, як на Березняках і Русанівці.

В ідеалі, хочеться бачити тут парк, чистий пляж, спортивні майданчики, кілька приємних кафешок, велодоріжки, облагороджену природу", - пише Сандалова.

Осокорки 0

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 1

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 2

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 3

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 4

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 5

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 6

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 7

Фото: Анна Сандалова

Осокорки 8

Фото: Анна Сандалова

Осокорки запит 1

Осокорки запит 2

Осокорки запит 3