Дитячий садок, відновлений за 5 мільйонів, уже 2 місяці без малечі

закритий відкритий дитсадок1

Цього року обласна влада виділила із бюджету більше 5 мільйонів гривень на відбудову садочка для дітей села Степанки, що поблизу Черкас. Більше двох десятків років тут не було дитячого садка. Батьки викручувалися, як могли. Хто возив своїх чад у садочок сусіднього села чи обласного центру, хто лишав на бабусь-дідусів. Але не усі мають таку можливість.

У селі сьогодні майже 60 дошкільнят. Вже восени садочок у Степанках урочисто відкрило керівництво області.

закритий відкритий дитсадок.mp4 4

закритий відкритий дитсадок.mp4 3

Захід тоді висвітлювали чимало регіональних та центральних ЗМІ. Затишні кімнати із сучасним ремонтом, іграшки, ліжечка – усе зачекалося малечі. Два місяці тому владці запевнили – будівля повністю готова до експлуатації. Однак час минав, а дітвора сиділа вдома. Садочок не працює й нині.

закритий відкритий дитсадок 5
Причина тому – у закладі немає світла, переконує Алла Семенюк, завідувачка Степанківського дитячого садка.
«Був некоректно зроблений проект і документація, обленерго завертало двічі, щоб його доопрацювали. Все це зайняло час, більше двох місяців, це вже не од мене залежить», – каже Алла Семенюк.

Селяни були змушені 14 грудня звернутися до керівництва області.

закритий відкритий дитсадок.mp4 6

Голова ОДА Юрій Ткаченко обіцяє, що ось-ось...

«Є абсолютно бюрократична тяганина з документами відповідними - технічними. Безпосередньо була розмова з керівником обленерго. Запевнив, що сьогодні необхідно виконати деякі технічні роботи, ці роботи будуть завтра виконані», - запевнив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Після розголосу проблеми сільського дитсадка та втручання місцевих ЗМІ світло навчальному закладу таки підключили. Але малечу сюди обіцяють пустити лише через тиждень, у наступну середу. Бо необхідно ще врегулювати деякі організаційні питання – харчування, проходження комісії працівниками, -  кажуть у сільраді.
Селянам, які уже не дуже вірять обіцянкам чиновників різних рівнів, доведеться чекати ще.