Мікро-ґранти від Freedom House для підтримки журналістських розслідувань

Аватарка Ні корупції

У рамках проекту «Блогери проти корупції», який здійснюється спільно з Інститутом масової інформації, Freedom House надає блогерам мікро-ґранти для проведення  журналістських розслідувань корупції на міському або регіональному рівні.

При розгляді заявок і прийнятті рішень про виділення мікро-ґранту пріоритет надаватиметься заявкам на розслідування, які відкриватимуть нову суспільно значиму інформацію місцевого або регіонального рівня і стосуватимуться дій місцевих чиновників, керівництва, бізнесів, підприємств, освітніх установ, некомерційних організацій тощо.

Сума ґранту становитиме від $ 800 до $ 1600. Передбачається, що  частина цих грошей буде використана авторами на відшкодування витрат, прямо пов’язаних із проведенням розслідування і необхідних для виконання проекту, наприклад, такі як витрати на експертизу, проїзд, комунікаційні послуги, копіювання, лабораторні дослідження та ін.

Детальна інформація й  форма для заявки - за ЦИМ посиланням.

При розгляді заявки перевага буде надаватися учасникам, які брали участь у тренінгах Інституту масової інформації або співпрацюють з проектом "Ні корупції!".

За додатковою інформацією можна звертатися до ukraine@freedomhouse.org.