Пансіонат вартістю 9 мільйонів повернули у власність держави

20151130122332За касаційною скаргою прокуратури Рівненщини пансіонат «Шацькі озера» залишили у власності держави. Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Погодившись із доводами прокуратури Рівненської області, викладеними у касаційній скарзі, Вищий господарський суд України 25 листопада 2015 року залишив у власності держави будівлі та споруди пансіонату «Шацькі озера» загальною площею 10 тисяч квадратних метрів вартістю 9,4 мільйонів гривень.

Зокрема, прокуратура довела, що спірними об’єктами нерухомості незаконно розпорядився у 2001 році на користь ЗАТ «Волиньтурист», орган Світязька сільська рада, яка ніколи не була власником зазначеного майна.

Про те, що пансіонат перебуває у чужому володінні, стало відомо Фонду державного майна України за результатами проведеної прокурорської перевірки у 2011 році.

Перша судова інстанція, за позовом прокуратури, повернула майно у власність держави. Проте Рівненський апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції, визнавши за приватною структурою право власності на спірні будівлі. Натомість Вищий господарський суд України повернув будівлі (головний корпус, клуб-їдальню, корпуси №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, що розміщені за адресою: урочище «Грушово» с. Світязь Шацькі озера) у власність держави.