На авторинку за безцінь продавали «газелі», придбані у київської ДАІ

gazel_spisali_1Київська державтоінспекція задешево продала списані «газелі» 2007 року випуску, які потім підприємець по запчастинам перепродавав на авторинку Житомира. Про це повідомляє «Житомир. info».

За інформацією помічниці нардепа від БПП Борислава Розенбата Юлії Чепюк , 4 листопада активісти помітили, що на авторинку Житомира по запчастинам продавали 4 мікроавтобуси марки ГАЗ, на яких була нанесена емблема МВС та номер телефону чергової частини УДАІ м. Києва.

«Газелі» були у нормальному стані. У них була нова резина, цілі фари, м’які сидіння та навіть укомплектовані аптечки. В міліцейських машинах лишилися талони техогляду і дозвіл на спецсигнал. Щоправда, вже були скручені номерні знаки. Як з’ясувала Чепюк, всі автомобілі 2007 року випуску, «пробіг» двох з них складав 91 та 102 тис км.

Власник мікроавтобусів повідомив, що легально купив автівки через київське  ДАІ у Шепелівського Володимира Володимировича за адресою вул. Сім’ї Хохлових, 5, де і знаходиться УДАІ МВС м. Києва. Цю структуру розформовували, у зв’язку з цим мікроавтобуси були списані, а підприємець купив їх за 60 тис грн. Тобто ціна однієї «газелі» склала 15 тис грн., хоча подібні «газелі» 2007 р.в. можна придбати не менше, ніж за 90 тис грн. за одиницю.

Активісти викликали працівників патрульної служби, ДАІ і слідчо-оперативну групу, які розбиралися в ситуації. «Як можна пояснити те, що майже нові автівки «списують» і продають за безцінь, замість того, аби відправляти їх в зону АТО? Але навіщо оголошувати аукціон чи пропонувати їх волонтерам (а я впевнена, що знайшлося б не мало людей, готових за такі гроші купити авто для військових)… Але ж ні, волонтери відкатів не дадуть», - написала Юлія Чепюк.

Того ж дня, 4 листопада, нардеп від Житомира Розенблат звернувся до міністра МВС Арсена Авакова з проханням розібратися з міліцейськими автівками, які потрапили на авторинок у Житомирі. Депутат попросив надати інформацію щодо вартості «газелей», а також пояснити підстави їх списання та відповідність процедури нормам чинного законодавства України.