На Хмельниччині товариство-зберігач майна НАК “Украгролізинг” розтратив 7,5 мільйонів

Фото: ДТ

Фото: ДТ

На задоволення позовних вимог прокуратури Хмельницької області господарський суд своїм рішенням зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю, що у Віньковецькому районі, повернути Державному публічному акціонерному товариству “НАК “Украгролізинг” три комплекти обладнання для вирощування та утримання курей загальною вартістю понад 9 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Предметом позову було невиконання посадовими особами ТОВ договірних зобов’язань – боржник своєчасно не повернув держпідприємству майно, яке ще у 2010 році було передане йому на відповідальне зберігання.

Під час примусового виконання зазначеного судового рішення, держвиконавець повернув НАК “Украгролізинг” лише частину комплектів на суму 1,5 млн грн. Решти ж ввіреного на відповідальне зберігання обладнання у ТОВ не виявилось.

Таким чином, службові особи товариства здійснили розтрату майна НАК «Украгролізинг» на загальну суму 7,5 млн грн, чим спричинили державному підприємству збитки в особливо великих розмірах.

За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна в особливо великих розмірах) КК України.

Триває досудове розслідування.