На хабарі “погорів” чиновник Головного управління ДСНС у Вінницькій області

Фото kievvlast.com

Фото kievvlast.com

Служба безпеки України спільно з поліцією затримала на хабарі посадовця Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Здирник вимагав від місцевого мешканця 25 тисяч гривень за допомогу у працевлаштуванні на посаду інспектора спеціалізованої державної пожежної частини, інформує прес-центр СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Як повідомляв "Ні корупції!", увечері 23 листопада 2015 року слідчі Генеральної прокуратури провели обшук у квартирі заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олега Авер’янова.

Прокурор ГПУ Владислав Куценко, коментуючи цю подію, заявив: "Ніякого політичного контексту немає. Багато пройшло інформації в інтернет, мовляв, це пов’язано з його участю… у виборах на посаду голови обласної ради. Кримінальне провадження, за яким проводилися обшуки, було розпочато в червні 2015 року".

"В рамках слідчих заходів проводяться обшуки не тільки у Авер’янова, але і в інших працівників служби, обшукуються службові приміщення, особисте житло", – підкреслив Куценко.