На Сумщині прокуратура вибила з приватних детективів орендну плату

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Прокуратура Сумського району в інтересах держави звернулася до Господарського суду Сумської області з позовом про зміну умов договору оренди термінового платного користування водними об'єктами і гідроспорудами.

За словами прокурора Сумського району Олега Ткаленка, в 2002 році між Сумською районною державною адміністрацією та Приватним детективним агентством укладений договір оренди земельної ділянки під водним об'єктом загальною площею 58,8 га вартістю понад 850 тис грн на території Хотеньского селищної ради Сумського район строком на 50 років.

Однак, згідно з умовами договору, агентство сплачує орендну плату нижче встановленого розміру. Таким чином, інтереси держави в даному випадку полягають у необхідності приведення договору оренди до вимог законодавства з метою отримання орендної плати за земельну ділянку в належному розмірі.

Рішенням Господарського суду Сумської області позовні вимоги в частині зміни умов договору про збільшення розміру орендної плати задоволені, таким чином завдяки прокуратурі Приватне детективне агентство буде платити в бюджет не менше 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, повідомляє прес-служба прокуратури області.