«Київпастранс» не знає, скільки грошей витратив на нові зупинки транспорту

Фото: Київпастранс

Фото: Київпастранс

Про це стало відомо з офіційної відповіді Генерального директора КП «Київпастранс» на звернення депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Андрія Логвіна.

Депутатське звернення стосувалось вартості встановлення зупинкових комплексів на площі Перемоги та на проспекті Перемоги. Ці зупинки обладнані  USB-­портами для підзарядки мобільних телефонів та безкоштовним WI-­FI.

«Київпастранс» запевняє, що обладнання цих зупинок повністю відповідає сучасним вимогам і було здійснене згідно з чинним договором з ПрАТ «МТС Україна», а побудували їх для «вивчення громадської думки».

Втім, відповіді на запитання щодо вартості їх облаштування депутату не вдалося отримати. У відповіді сказано, що «Дані зупинки є тестовими експериментальними зразками, для виготовлення яких використовувалися наявні матеріали».

Згідно з документом, облаштуванням цих зупинок займався спеціалізований підрозділ КП «Київпастранс», Дирекція по будівництву та утриманню об’єктів транспорту та інфраструктури. Саме тому, згідно з позицією Київпастрансу, калькуляція вартості об’єктів не проводилась.

Так, вартість «експерименту», проведеного за бюджетні кошти, "Київпстранс" озвучувати відмовився.

Окрім цього, у документі йдеться і про зупинковий комплекс «Вул. Гарматна», розташований на проспекті Перемоги, 51/2. До його складу входить тимчасова споруда (МАФ) та нелегальні рекламні площі. В офіційній відповіді КП «Київпастранс» заперечує свою причетність до її виробництва та встановлення.