Міністерство оборони – найголовніший об’єкт контролю Національного антикорупційного бюро, – Артем Ситник

Фото pmg.ua

Фото pmg.ua

Одним із пріоритетів роботи Національного антикорупційного бюро України буде контроль бюджетного фінансування Міністерства оборони, заявив директор НАБ Артем Ситник 23 листопада 2015 року на відкритті Першого міжнародного антикорупційного тижня в Національному університеті оборони України.

"Беручи до уваги те, що вищі посадові особи Міноборони та ЗСУ також є суб'єктами, підзвітними Антикорупційному бюро, робота в частині подолання корупції в системі Міноборони буде одним з наших пріоритетів", - сказав Ситник.

Глава НАБУ підкреслив, що оборонний бюджет України на 2016 рік є найбільшим за історію незалежної України. "Раціональне використання коштів бюджету, я вважаю, буде одним з основних пріоритетів роботи НАБ", – додав він.

Довідка "Ні корупції!"
Як повідомляло наше видання, Національне антикорупційне бюро подало свої пропозиції до Міністерства фінансів щодо суттєвого збільшення бюджетного фінансування НАБ у 2016 році для більш ефективної роботи.

"Так, подали пропозиції про виділення ще 600 млн гривень", – повідомив журналістам директор НАБ Артем Ситник. З його слів, у поточному році фінансування НАБ становить близько 250 мільйонів гривень.