Діти Джиги та Ядухи розкупили кімнати санаторію по невисоких цінах

санаторійДіти губернаторів часів президентства Віктора Януковича Миколи Джиги та Василя Ядухи здійснили вигідні придбання у санаторії Вінницької області. Про це пише вінницький сайт «20 хвилин».

Микола Джига, син екс-голови Вінницької ОДА, екс-нардепа від Партії регіонів Миколи Джиги, придбав за 1,20 млн грн. понад 50 номерів у санаторії «Поділля» площею 757 кв. м у місті Хмільник на вул. Курортній.  

Доньці колишнього керівника Хмельницької ОДА Василя Ядухи Світлані Реп’ях дісталися три кімнати з балконами і санвузлами у санаторії. За 44,8 кв. м вона заплатила 76,9 тис. грн. У власність сина екс-губернатора Олександра Ядухи відійшло також три кімнати санаторію загальною площею 44,6 кв. м. За них він заплатив 76,9 тис. грн.

Розпродаж кімнат розпочався у 2012 році, після того, як у санаторії у 2011 році сталася пожежа. Власником санаторію було облагрооб’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників», 70% з яких належало ТОВ «Санаторій Поділля». У 2013 році 59% корпоративних прав ТОВ «Санаторій Поділля» перейшло ТОВ «Здравниця Поділля» Анатолія Реп’яха та його сина Олександра.

Прокуратура підозрювала, що керівник ради сільськогосподарських виробників Микола Панасюк незаконно передав контрольну частку статутного фонду, підробивши документи. Однак, в результаті перевірок не було знайдено порушень закону.

За інформацією керівника хмільницького громадського формування «Народна самооборона» Станіслава Найчука, який оприлюднив список 110 нових власників номерів санаторію, їх продавали за ціною від 1270 по 1718 грн. за 1 кв м.

Крім дітей екс-губернаторів, у списку власників кімнат також вказані батько та син Реп’яхи, батько керівника УБОЗ обласної міліції Валерія Пастуха, дочка колишнього заступника голови Вінницької ОДА, а нині керівника групи радників губернатора області Романа Аксельрода, голова ради сільськогосподарських виробників Микола Панасюк, який продав санаторій.