З державного заводу намагалися вивезти 18 суднових вентиляторів

завод

завод

Суддя виніс постанову про арешт рухомого майна ДП «Суднобудівний завод ім.61 комунара», яке незаконно намагалися вивезти з підприємства, повідомляє прес-служба Центрального районного суду Миколаєва.

18 суднових вентиляторів, які були оформлені в якості застави під безвідсоткову позику заводу приватним підприємством на суму понад 2,3 млн грн., 27 жовтня посадовці заводу спільно з представниками ПП намагалися вивезти з території заводу.

Автомобіль з майном зупинив міліцейський патруль. Вентилятори вилучені, арештовані разом з автомобілем, на якому намагалися вивезти майно заводу, і відкрито кримінальне провадження.

У ході розслідування з'ясувалася ще одна важлива деталь: на все майно ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара »вже накладено арешт - у зв'язку з тим, що у виконавчій службі знаходиться провадження про стягнення з заводу на користь фізичних, юридичних осіб і держави заборгованості на загальну суму понад 37 млн грн. У тому числі завод повинен і своїм працівникам.

Незважаючи на це, керівництвом заводу був виданий наказ про вивезення вентиляторів, тому органом попереднього розслідування дії кваліфікували як зловживання службовим становищем.