Нардеп Парасюк на засіданні Антикорупційного комітету вирішив “виховувати” генерала СБУ ногами (Оновлено)

Парасюк завдає удар Пісному. Скріншот: 112.ua

Парасюк завдає удар Пісному. Скріншот: 112.ua

Позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Володимир Парасюк 19 листопада 2015 року вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного.

Між Парасюком і представником СБУ виникла суперечка, під час якої Пісний заявив, що зробив для Майдана більше, ніж Парасюк. Депутат не стримався після такої заяви і ногою вдарив “кривдника” в голову.

Довідка “Ні корупції!”
Як повідомляли ЗМІ, Генпрокуратура розслідує три кримінальні провадження, в яких фігурує нардеп Володимир Парасюк.

"У нас розпочаті три кримінальних виробництва, де фігурує прізвище нардепа Парасюка. Це викрадення людини, яке відбулося у Львівській області, працівника СБУ. В порушення всіх норм закону при втручанні нардепа Парасюка був викрадений працівник правоохоронного органу", - повідомив помічник генпрокурора Владислав Куценко в ефірі 112 каналу.

За його словами, друга справа стосується бійки у Печерському райсуді Києва під час розгляду справи Корбана, коли Парасюк завдав кілька ударів прокурору. Третя справа стосується втручання Парасюка в роботу Печерського райсуду.

Як повідомляє LB.UA з посиланням на прес-секретаря СБУ Олену Гітлянську, Пісний написав заяву в Генпрокуратуру про заподіяння тілесних ушкоджень.

Генеральна прокуратура почала кримінальне провадження у зв'язку з нападом нардепа Володимира Парасюка на співробітника СБУ Василя Пісного, повідомила речниця СБУ.

"Сьогодні ми всі стали свідками невмотивованої агресії до співробітника спецслужби з боку позафракційного народного депутата Володимира Парасюка. Оцінка цього інциденту, який стався на засіданні парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, буде зроблена виключно в правовому полі. Заступник начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василь Пісний звернувся із заявою до Генеральної прокуратури України про заподіяння йому тілесних ушкоджень під час виконання службових обов'язків. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України", - написала вона у фейсбуці.

При цьому Гітлянська пообіцяла, що СБУ перевірить заяву Яценюка про те, що Пісний "кришує" контрабанду у Львівській області.