На Прикарпатті відбір до поліції проводять люди, які розганяли Майдан

До «Народного контролю» звернувся екс-міліціонер Володимир Зузяк, який заявив, що відбір у поліцію Прикарпаття проводять ті ж самі правоохоронці, які віддавали накази розганяти Євромайдан.

Прикарпаття міліція

Володимир Зузяк бачив себе у лавах майбутніх поліціянтів. Він двічі воював на сході України, має чимало вислуг у правоохоронних органах та дві вищі освіти. Утім днями його приголомшили відмовою перевести з міліції у новостворену  Національну поліцію.

«Від часів Януковича, коли я відмовився розганяти Майдан, і дотепер у кадровій комісії сидять ті самі люди. Раніше вони вже проводили стосовно мене службові розслідування, називали «майданутим», а тепер переходять в Національну поліцію», – розповідає Володимир.

Він зізнається: службові переслідування почалися ще за часів Революції Гідності. Тоді на захист Зузяка стала громада та колеги. Коли ж Володимир почав активно викривати корупційні схеми, на його адресу посипалися погрози.

На сході Володимир воював двічі. Коли повернувся додому, дізнався, що  роботи у правоохоронних органах для нього більне нема. Він став єдиним міліціонером  на  Коломийщині, кому відмовили у службі в поліції.

«Ми запропонували йому посаду інспектора в громадському блоці, після чого відбувалася атестація кожного працівника. Згідно атестаційних листів, кадрова комісія вирішила не запропонувати посаду Зузяку в Національній поліції», – розповів начальник поліції Коломийського МВС в Івано-Франківській області Остап Білейчук.

Причин такого рішення у райвідділі не пояснюють. В обласному управлінні внутрішньої безпеки взагалі відмовилися спілкуватися з журналістами.

«Ми будемо звертатися з відповідними заявами до народних депутатів, до міністра Авакова, до керівника обласного управління, щоби Володимир таки пройшов переатестацію. Або ж нам нарешті аргументовано пояснили, чому чоловіку відмовили у службі в поліції», – заявив координатор «Народного контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк.