У Миколаєві співробітниця «Ощадбанку» привласнила 1,5 мільйона

www.bukinfo.com.ua

www.bukinfo.com.ua

Прокуратура Миколаївської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо начальника відділу бухгалтерського обліку Казанківського відділення філіалу Миколаївського обласного управління ВАТ «Ощадбанк», яка звинувачується в привласненні і розтраті понад 1,4 млн грн коштів банку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з вересня 2012 року по травень 2014 посадова особа привласнила і розтратила кошти банку з рахунків клієнтів банківської установи - фізичних осіб на суму 780 тис грн.

Крім того, на рахунки, відкриті на свою сестру, яка є підприємцем, з різних балансових рахунків банку безпідставно перерахувала понад 650 тис грн.

Її дії кваліфіковані за ч.5 ст.191, ч.1 ст.209, ч.2 ст. 361, ч.3 ст.362 та ч.1 ст.366 КК України, тобто привласнення і розтрата майна, вчинене у великих розмірах, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів ), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, та службове підроблення.

За скоєні злочини обвинуваченої загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років.