Черкаський облпрокурор назвав “хатинкою трьох поросят” табір людей, що вимагають його відставки

С.Овчаренко. Фото “Цензор.НЕТ”

С.Овчаренко. Фото “Цензор.НЕТ”

17 листопада 2015 року в Черкасах більше трьох десятків громадян вимагали відставки головного прокурора області Сергія Овчаренка. Акція відбулася біля входу в прокуратуру.
Люди спорудили барикади з шин і намети для тих, хто ночує біля прокуратури, й вигукували: “Овчаренка геть!”.

Проводимо акцію, тому що сьогодні в Овчаренка прийом. Минулого разу представник нашої організації зайшов до нього на прийом, але прокурор сказав, що раніше судимих людей не приймає”, - розповів мітингувальник Михайло Усенков.

Тут сидять перевертні в прокурорських погонах. Мого сина посадили, а справа досі не порушена. Зараз він у СІЗО міста Черкаси”, – поскаржилася Лариса Писаренко, одна з пікетників.

Я потрапив в ДТП на скутері. Мене міліціонер, який порушив правила руху, збив на машині. Два роки я ходив до прокуратури і мені давали тільки відписки. Сам нічого не добився, а коли повісив табличку, що голодую, тоді зрушило з місця”, – повідомив мітингувальник Анатолій Макаренко.

17 листопада акція, оголошена ще 21 жовтня 2015 року, тривала близько двох годин. Розпочате раніше голодування пікетники припинили тиждень тому.

Показово, що наметовий табір прокурор Овчаренко назвав незаконним, а самі намети – “хатинкою трьох поросят”.

Довідка “Ні корупції!”
Сергій Овчаренко був призначений прокурором Черкаської області 18 червня 2015 року розпорядженням генерального прокурора Віктора Шокіна. 19 червня заступник генпрокурора Олег Заліско представив Овчаренка коллективу облпрокуратури.

Сергій Овчаренко народився у 1976 році у Мені Чернігівської області. Стаж роботи в органах прокуратури – понад 15 років, від слідчого прокуратури Чернігова до першого заступника начальника управління Генеральної прокуратури.

З грудня 2014 обіймав посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

Як повідомляють ЗМІ, декларація про доходи новопризначеного прокурора Черкащини "вражає своїм аскетизмом". Згідно з даними, які він подав, за 2013 рік Овчаренко заробив 190,5 тисяч гривень, а члени його сім'ї – 22,3 тисячі гривень. З нерухомості у прокурорської сім'ї одна квартира на 46 квадратних метрів, а в автопарку – ВАЗ 2171 2009 року випуску.