Журналісти викрили підпільний гральний заклад у Переяславі-Хмельницькому

В ефір вийшов новий випуск програми журналістських розслідувань "СтопКор". Цього разу журналісти викрили підпільний гральний заклад у Переяславі-Хмельницькому. Оаза азарту процвітала в центрі міста, а "кришував" заклад колишній правоохоронець, - повідомляє Стоп корупції у Київській області.

Журналісти знайшли таємного агента, який працював під прикриттям, втерся у довіру власників закладу та став клієнтом-завсідником. Під час його чергового візиту знімальна група "СтопКору" пройшлла слідом за агентом до зали гральних автоматів/одноруких бандидів. А далі натрапила на слід правоохоронця, який кришував роботу закладу.

На Кіровоградщині в місті Олександрія понад 10 років безкарно орудує злочинне угруповання. Аферисти прокручують оборудки і щоразу виходять сухими з води. Запорука фривольного життя на волі - продажні правоохоронці та судді. На рахунках банди - підпали майна та авто, обмануті інвестори будівництва висотки та торгового центру. Та їм усе сходить з рук. Журналісти показали всі судові хитрощі, коли обвинувачені проходять у справі як свідки, а судді лише знизують плечима, мовляв, не бачать криміналу у роботі колег. Пока Феміда зволікає, злочинці не лише гуляють на волі, а займають депутатські крісла в Олександрійській міській раді.

В Українці 40 гектарів реліктового лісу на березі Стугни одержали кум Путіна - Віктор Медведчук, екс-міністр МВС Микола Білокінь та водій Микола Коломієць з оточення Януковича. Паркани навколо володінь перекрили доступ місцевим жителям до води.
Журналісти розвідали, як можновладцям вдалося дістати земельні ділянки на березі річки у реліктовому лісі. За даними журналістів, наприклад, Медведчук одержав ділянку загальною площею у 34 гектари. Першу частину колишній Глава адміністрації Президента України, а також кум Володимира Путіна – Віктор Медведчук дістав через підставних осіб 2005 року. За парканом - вертолітний майданчик, катерна бухта, господарський будинок, основний маєток, басейн та дитячий майданчик. Водночас у міській раді Українки лише розводять руками, мовляв, в усьому винні їхні попередники до того ж, землі лежать поза межами населеного пункту. Відтак багатії, які всупереч законам України одержали землю в лісовій зоні, почуваються спокійно і розкішно. Вочевидь, для них закони не писані.

В анімаційній рубриці "Схематично" автори яскраво змалювали корупційні схеми керівників обласних центрів зайнятості. У вдаваній історії дружина головного героя Потерпіленка працює в міському центрі зайнятості, їм з області доручають провести ярмарок вакансій. Однак до процесу пропонують за гроші залучити спеціалістів зі сторони і орендувати техніку, хоча центр має своїх фахівців і обладання не бракує. Виявилося, що в такий спосіб керівник обласного центру зайнятості підкинув замовлення фірмі кума. Корупціонери хотіли на пару підзаробити на проведенні ярмарку.