Прокуратура Черкащини оголосила підозру судді з Кіровоградщини, який притягнув до відповідальності автомайданівця

Фото: novadoba.com.ua

Фото: novadoba.com.ua

Слідчий відділ прокуратури Черкаської області оголосив повідомлення про підозру судді одного з районних судів Кіровоградської області, який «відзначився»  під час Революції Гідності. Його обвинувачують у злочині, передбаченому ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України – «постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови».

У січні у січні 2014 року служитель кіровоградської Феміди виніс постанову про притягнення учасника руху «Автомайдан» до адміністративної відповідальності за ст. 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Така несподівана географія підслідності пояснюється дорученням Генеральної прокуратури України. Відповідно до нього, досудове розслідування у даному кримінальному провадженні про злочини, пов’язані з подіями Революції Гідності на території Кіровоградської області, здійснює прокуратура Черкаської області.

Що ж до покарання винних у злочинах проти учасників черкаського Майдану – побиття журналістів та активістів під час штурму ОДА та на черкаській дамбі взимку 2014, - проведено більше тисячі процесуальних дій, допитані сотні свідків і потерпілих, відкрито десятки кримінальних проваджень, досі тривають досудові слідства. До суду скеровано 11 обвинувальних актів стосовно 11 працівників правоохонних органів. Та ще трьох колишніх працівників прокуратури.

Попри таку бурхливу діяльність, досі ніхто не покараний.