Одеським міліціонерам відмовляють у роботі в поліції

Фото dt.ua

Фото dt.ua

В одеській поліції пройшов перший етап чищення від «перевертнів у погонах». Майже всі співробітники розформованої міліції, до роботи яких не було претензій, перепризначені на тимчасові штатні посади в Головному управлінні Національної поліції.

Як повідомили в прес-службі ГУНП, кожного колишнього міліціонера вивчали на наявність корупційних і посадових зловживань, вчинених за час служби в органах, пише «Думська».

У підсумку дискредитували себе міліціонери були звільнені без права переходу до лав національної поліції.

Начальник обласного управління внутрішньої безпеки ГУНП майор поліції Костянтин Мчедлішвілі, який координував перший відсів, розповів, що в нову поліцію не взяли більше 200 найодіозніших співробітників.

«Ось вони у мене зараз хороводи водять біля кабінету, - ділиться Мчедлішвілі. - Питають: а чому не взяли, а чого не взяли, а доказів немає, а дайте ще шанс і так далі. А я їм кажу, щоб спасибі ще сказали, що йдуть просто на кисень, а не у в'язницю ».

«Тим, хто вижив» після першої перевірки т.в.о. полісменам далі належить переатестація, яку теж пройдуть не всі. Незабаром буде створена спеціальна міністерська комісія, яка займеться переатестацією співробітників.

За даними начальника управління кадрового забезпечення одеської поліції Андрія Зайченка, на момент ліквідації обласного главку міліції в штаті числилося +6960 міліціонерів.

«Не взяли найодіозніших, на яких є негативна інформація, клейма ніде ставити», - пояснив він.

Він додав, що серед відсіяних є і високопоставлені екс-міліціонери. Правда, прізвища назвати відмовився - мовляв, це суперечить законодавству про захист персональних даних.