Екс-прокурор Корнієць, що прославився рекордними хабарами, госпіталізований. Суд перенесено

О. Корнієць. Фото ЛІГа.бізнес.інформ

О. Корнієць. Фото ЛІГа.бізнес.інформ

Засідання суду у справі екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця перенесено на 19 листопада внаслідок його неявки на засідання. Відповідне рішення ухвалила слідчий суддя Печерського райсуду Києва Лариса Цокол.

Причиною неявки, за словами представників захисту Корнійця, стала його госпіталізація внаслідок гіпертонічного кризу.

Копія документа, що підтверджує діагноз, надана адвокатами 17 листопада 2015 року в ході судового засідання, повідомляє ЛІГА.net.

У коментарі виданню прокурор Генпрокуратури Лев Трубніков повідомив, що такі дії Корнійця є "ухилянням від суду". Також, на думку Трубнікова, Корнієць ухиляється від сплати застави, яку він повинен був внести протягом п'яти днів після відповідного рішення суду, озвученого ще 22 жовтня.

17 листопада 2015 року в Печерському райсуді Києва мало відбутися засідання щодо зміни запобіжного заходу із застави  на взяття під варту, як того вимагає сторона-обвинувач. Але раніше "діамантовий" прокурор Корнієць заявив, що у нього немає грошей на заставу.

Як вже інформували ЗМІ, у червні 2015 року співробітники СБУ затримали першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великому розмірі. У ході затримання у них було виявлено близько 500 тисяч доларів США, а також діаманти і вогнепальну зброю. Через деякий час зловмисники були звільнені з органів прокуратури.

Видання "Ні корупції!" повідомляло, що колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць, підозрюваний у здирництві й отриманні хабарів в особливо великих розмірах, 17 листопада 2015 року заявив, що Печерський районний суд Києва виніс ухвалу про примусову доставку його в суд для участі в засіданні з приводу заміни розміру застави на більшу.

За його словами, "судді порушують всі норми права і приймають незаконні рішення", а стан його здоров’я залишається нестабільним, бо в нього високий тиск.