“Діамантовий” прокурор Корнієць поскаржився на “бєспрєдєл” Печерського суду столиці

О.Корнієць в залі суду. Фото УНІАН

О.Корнієць у залі суду. Фото УНІАН

Колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць, підозрюваний у здирництві й отриманні хабарів у великих розмірах, заявив, що Печерський районний суд Києва виніс ухвалу про примусову доставку його в суд для участі в засіданні з приводу заміни розміру застави на більшу. Про це він повідомив "Українським новинам".

"Сьогодні суддя Васильєва майже на колінах просила мого адвоката, щоб він мене привіз до суду. Давала гроші на таксі!!! Зараз винесла постанову про примусову доставку мене в зал суду, і це у провадженні про заміну застави з однієї на більш велику", - повідомив він виданню.

Зі слів Корнійця, 17 листопада 2015 року о 14:00 мав розпочатися розгляд справи про зміну йому запобіжного заходу з застави на утримання під вартою.

"У них або агонія, або вони настільки глибоко підім'яли під себе Печерський суд... Судді порушують всі норми права і приймають незаконні рішення", - додав він.

Корнієць також зазначив, що стан його здоров'я залишається нестабільним: у нього, як і раніше, високий тиск.

Напередодні Печерський районний суд Києва переніс розгляд зміни запобіжного заходу для Корнійця на 17 листопада 2015 року.

Як раніше повідомляло видання "Ні корупції!", до діяльності екс-прокурора нещодавно додався ще один факт: "Улюбленим заняттям Корнійця було позичати гроші. Великі гроші. За договором позики від 15 січня минулого року Корнієць зайняв у фізичної особи, яка побажала залишитися невідомою, 450 000 доларів США. Згідно з цим договором, Корнієць був зобов'язаний виплачувати в місяць 18 750 доларів США, що є великою сумою для сім'ї держслужбовців".

За відомими корупційними схемами, подібні "позики" є прихованими хабарами.