Державні підприємства розтратили великі суми

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Військова прокуратура Південного регіону України на Державному підприємстві «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля» виявила факт розтрати державних коштів в особливо великих розмірах.


Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облпрокуратури.

Правоохоронці встановили, що посадові особи ДП «КБ «Південне» та  ДП «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова» в актах здачі-приймання науково-технічної продукції в порушення вимог Податкового кодексу України безпідставно включили суми податку на додану вартість, що призвело до завищення вартості виконаних робіт і завдало матеріальної шкоди на загальну суму понад 2,34 млн грн.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому в ЕРДР за ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата майна в особливо великих розмірах), здійснює військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

Санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.