Суд знову розгляне причетність мера Луцька до корупції

Микола Романюк має найбільшу зарплатню. Фото p-p.com.ua

Микола Романюк має найбільшу зарплатню. Фото p-p.com.ua

Вищий адміністративний суд України ухвалив відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою депутата Луцької міської ради 6-го скликання Андрія Осіпова, який звинувачує Луцького мера Миколу Романюка у порушенні антикорупційного законодавства. Про це пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Таким чином, продовжиться розслідування законності використання міським головою автомобіля Hyundai Sonata, який не є ні його власністю, ні власністю міськради.

Нагадаємо, депутат міськради Андрій Осіпов звинуватив міського головуМиколу Романюка у використанні автомобіля Hyundai Sonata 2012 року, який не належить міськраді, і подав до Луцького міськрайонного суду відповідний позов.

Феміда вивчала документи щодо автівки Hyundai Sonata, яка є власністю приватників, а нею користується мер. І 29 травня 2015 року суд виніс вирок, яким лише частково задовольнив вимоги позивача.Так, суд визнав, що авто мера є корупційним і навіть визнав незаконними дії відділу міськради по боротьбі з корупцією, однак антикорупційний відділ на це «закрив очі», справу щодо скандального авто Hyundai Sonata закрили.

Згодом, у серпні 2015 року, Львівський апеляційний суд скасував попереднє рішення Луцького міськрайонного суду, таким чином вийшовши за межі апеляційних вимог, і виніс вирок, згідно з яким Андрію Осіпову відмовлено не лише у задовільнені апеляційного позову, а і повністю скасоване рішення Луцького міськрайонного суду від 29-го травня і винесене нове рішення, яке передбачає повну відмову у задовільнені позову Андрія Осіпова до Луцького міського голови.

Після цього позивач Андрій Осіпов оскаржив цей вирок суду в касаційному порядку.

 Нещодавно стало відомо, що 3 листопада Вищий адміністративний суд України ухвалив відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Андрія Осіпова на постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 29.05.2015р. та постанову Львівського апеляційного адміністративною суду віл 13.08.2015р. у справі за позовом Андрія Осіпова до Луцького міського голови Миколи Романюка, заступника міського голови Юрія Вербича, відділу з питань запобігання і виявлення корупції, зв`язків із правоохоронними органами Луцької міської ради, виконавчого комітету Луцької міської ради про визнання дій протиправними.