З”їзд суддів призначив суддею Конституційного Суду людину Ківалова

Віктор Кривенко. Фото: c.lustration.co.ua

Віктор Кривенко. Фото: c.lustration.co.ua

З'їзд суддів призначив суддею Конституційного Суду суддю Верховного Суду Віктора Кривенка. Як повідомляє ДС, його кандидатуру підтримали 253 з 388 делегатів з'їзду. Ще 13 бюлетенів визнані недійсними.

Як пише Українська правда, Віктора Кривенка пов'язують з колишнім народним депутатом від "Партії регіонів" Сергієм Ківаловим.

За інформацією Lb.ua, крім Кривенка, на посаду судді КС за квотою З'їзду суддів претендували Григорій Алейников, Володимир Кравчук, Наталія Яворська і Костянтин Бабенко.

ДОВІДКА "ДС": Кривенко народився 6 серпня 1955, закінчив Київський держуніверситет ім. Шевченка. Працював адвокатом і консультантом відділу Верховного Суду.

Чинний секретар палати в адміністративних справах Верховного Суду. Нагороджений у 2005 році президентом Віктором Ющенком орденом князя Ярослава Мудрого 5 ступеня.

Кривенко був у колегії суддів Верховного Суду, яка прийняла рішення про повторне голосування на президентських виборах 2004 року, на яких переміг Віктор Ющенко.

Згідно з декларацією про доходи за 2013 рік, суддя Кривенко заробив 873,3 тис. гривень. Володіє п'ятьма земділянками, будинком на 65 квадратів, квартирою на 151 квадрат, двома автомобілями Mercedes.

Кривенко Віктор декларація

Новообраний суддя Конституційного Суду Віктор Кривенко виключає тиск на себе на цій посаді.

Про це він сказав журналістам на 13-му з'їзді суддів, передають "Українські новини".

"Я працюю в судовій системі більше 30 років, з них понад 20 років у Верховному Суді України. І з цих 20 років 19 років - на керівних посадах у Верховному Суді. За весь час роботи на мене жодного разу не чинили тиск, тому що у мене є зворотна реакція на цей тиск - я вчиняю інакше, ніж мені вказують", - заявив Кривенко.