Ректора Українського держуніверситету фінансів підозрюють у корупції

rektorПечерський суд Києва застосував запобіжний захід до ректора Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі у вигляді особистого зобов'язання - прибувати за викликом слідчого і повідомляти про зміну свого місця проживання. Про це пише «Перша інстанція».

Як сказано в судових матеріалах, слідче управління ГУМВС України в Києві веде розслідування фактів вчинення злочину за ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 364 КК України (від 6 листопада 2014 року).

Головний підозрюваний - ректор Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі. На даний момент цей пост займає Віктор Гвоздецький. Він же обіймав цю посаду з восени 2013 року до середини 2014 року.

Саме в цей час - з 20 вересня 2013 по 30 травня 2014 року - ректор університету «вступив у злочинну змову з проректором і, реалізуючи злочинний умисел спрямований на отримання незаконної матеріальної вигоди». Незаконний дохід керівники вузу збиралися отримувати від реалізації продукції, виготовленої Центром харчування Університету. Для цього «як прикриття» був використаний «підроблений договір оренди майна від 20 серпня 2013 року, укладений ректором з фізичною особою-підприємцем».

Насправді харчування студентів забезпечували підлеглі ректора - кухаря Центру харчування при університеті, а не підприємець. Це призвело до витрачання коштів у розмірі 101 тис грн.