На поліпшення сайту Миколаївської міськради витратять в 7 разів більше, ніж на його розробку

компМиколаївський міськвиконком уклав договір з київським ТОВ «Комп'ютерні інформаційні технології» на модифікацію системи єдиного веб-порталу виконавчого комітету Миколаївської міської ради за 690 тис. грн. Про це пише Тетяна Гайдабас у Миколаївському центрі журналістських розслідувань.

Згідно з технічною документацією, до кінця 2015 року з метою розвитку функціональності веб-порталу, планується створити і підключити додаткові функціональні модулі, розробити і впровадити систему електронних петицій, а також створити систему звернень громадян.

Нагадаємо, наприкінці квітня поточного року в миколаївській мерії помпезно презентували новий медіа-портал, розроблений цією ж компанією «Комп'ютерні інформаційні технології». На його створення витратили 90 тис грн. з міського бюджету. Як тоді заявляли розробники сайту, окрім різноманітних інформаційних розділів, також розробляється система спілкування громадян з міською владою. Однак, як бачимо, мерія вирішила повторно виділити бюджетні гроші на розробку вже готової системи.

Крім цього, тоді творці сайту заявляли, що незабаром у мешканців Миколаєва з'явиться можливість здійснювати електронні платежі за комунальні послуги за допомогою однойменного розділу «Електронні платежі за комунальні послуги». Однак даний розділ і зовсім зник зі сторінок веб-порталу.

Слід зазначити, що тендер був проведений за неконкурентною переговорної процедурою закупівлі в одного учасника, оскільки ТОВ «Комп'ютерні інформаційні технології» займалося розробкою даного веб-порталу, а послуги іншого постачальника, на думку мерії, можуть призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням сайту. У результаті київська фірма виграла тендер автоматично.