Раді пропонують взятися за корпорацію “Богдан” за несплату кредиту в 340 мільйонів

Фото job-sbu.org

Фото job-sbu.org

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови № 3455, яким пропонується створити тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин ухилення акціонерним товариством “Автомобільна компанія “Богдан Моторс” від погашення боргу по кредиту в сумі 340 мільйонів гривень перед Державним банком України. 

Автор постанови – народний депутат України Олександр Дубінін (партія “УКРОП”).

Як нагадує “112.ua”, в лютому 2015 року першим заступником секретаря РНБО призначено Олега Гладковського, який раніше носив прізвище Свинарчук і був президентом корпорації “Богдан”.

До 25 липня 2014 року цю посаду обіймав Володмир Гунчик, який потім був призначений головою Волинської облдержадміністрації.

Довідка “Ні корупції!”
У 2013 році нинішній президент України Петро Порошенко заявив виданню Forbes, що продав свою частку в корпорації “Богдан”, яка виробляє автомобілі й автобуси під однойменним брендом, своєму партнерові Олегу Свинарчуку.

У травні 2014 року видання INSIDER стверджувало, що Порошенко все ще має частку в цьому бізнесі, а структура власності автомобільної компанії “Богдан Моторс” украй заплутана. В ній задіяні більш ніж 10 фірм, які володіють одна одною через третіх юросіб.