Хабарник повернувся на посаду головного юриста району

одеса1Колишній суддя Малиновського райсуду і начальник юридичного відділу Малиновської райадміністрації Олександр Демченко, який попався на хабарі у дві тисячі доларів, повернувся до виконання своїх обов'язків. Про це пише 368.media.

Виявилося, що міська прокуратура не переймалася продовженням терміну відсторонення корупціонера з посади, а тепер він уже кілька днів «вирішує справи» в райадміністрації.

Раніше Приморський суд встановив йому заставу у вигляді 365 тис грн., який той вніс. Нагадаємо, хабарника затримали в День міста, коли він отримав дві тисяч доларів за видачу розпорядження про поділ квартир. У його кабінеті знайшли судові справи, посвідчення судді та іншу атрибутику.

У прес-службі прокуратури Одеської області заявили, що обвинувальний акт відносно Демченко направлений до суду. Виявилося, що юристу пред'явили підозра за ч.1 ст.368 КК України. Там також додали, що будуть клопотати про продовження терміну усунення з посади під час попереднього судового засідання.

Якщо чиновник визнає свою провину, то, згідно судовій практиці, його засудять до невеликого штрафу і звільнять з роботи. Таким чином, Демченко може уникнути тюремного ув'язнення.