Чиновники від залізничної профспілки завдали державі збитків на 7 мільйонів гривень

Фото rakhiv-adm.org.ua

Фото rakhiv-adm.org.ua

Співробітники Служби безпеки України виявили в Києві факти багатомільйонної розтрати коштів посадовцями Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці.

Чиновники організували корупційний механізм придбання оздоровчих путівок в інтересах третіх осіб, які закуповували в окремих приватних структурах за значно завищеними цінами, повідомляє прес-центр СБУ.

Під час перевірки правоохоронці встановили, що вартість путівок до відомчих санаторіїв залізниці на 30-40% нижча від придбаних профспілками. У такий спосіб протягом 2014-2915 років посадовці розтратили майже сім мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 364 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації корупційного механізму”, – повідомляє СБУ.

Довідка “Ні корупції!”
На офіційному сайті Укрзалізниці розташовано роз’яснення про доступ до публічної інформації і можливість направити запити, які стосуються будь-яких аспектів роботи залізниці, в тому числі й фактів корупції. Запити можна направити на поштову адресу (03689 МСП м.Київ, вул.Тверська, 5) або на електронну: cgk@uz.gov.ua.

Є подібні служби і на деяких відділеннях (магістралях) Укрзалізниці. Зокрема, на Львівській магістралі відкрито додаткову гарячу лінію “Стоп корупція”. “Для покращення рівня контролю обслуговування пасажирів у поїздах та підвищення антикорупційної безпеки на Львівській залізниці додатково відкрили гарячі телефонні лінії та створили електронні адреси, на які прийматимуть звернення громадян”, – повідомляється на сайті відомства.