У Миколаєві суд скасував вирок екс-начальнику-хабарнику облуправління «Укртрансінспекції»

Лахтіонов

Лахтіонов

Апеляційний суд Миколаївської області скасував обвинувальний вирок екс-начальнику «Укртрансінспекції» в регіоні Анатолію Лахтіонову, якого засудили за хабарництво, призначивши покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років з конфіскацією половини всього майна. Про це в пише «Преступности.НЕТ».

Відповідне рішення було прийнято у вівторок, 10 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Лахтіонов був затриманий при отриманні хабара в 20 тисяч гривень за безперешкодне продовження ліцензії на пасажирські перевезення. Хабар він отримав від посередника, в ролі якого виступив заступник начальника Миколаївського управління Укртрансінспекції Сергій Погрібний.

У липні поточного року Ленінський районний суд Миколаєва визнав Лахтіонова винним і засудив до 5 років позбавлення волі.

Як відомо, Лахтіонов значився у виборчому списку кандидатів Партії регіонів до міської ради і після смерті секретаря міськради Володимира Коренюгіна міг зайняти його місце. Однак, тодішній губернатор Микола Круглов заперечив цьому, заявивши, що він скомпрометував себе.