Риба шукає де глибше, а рибінспектор – де більший хабар

Фото - procherk.info

Фото - procherk.info

Державного інспектора управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Запорізькій області затримали на хабарі співробітники Служби безпеки України та прокуратури.

Як повідомляє прес-центр СБ України, “здирник вимагав від місцевого мешканця гроші за непритягнення до адміністративної відповідальності через незаконний вилов риби та повернення вилученого майна. Свої “послуги” рибінспектор оцінив у 500 доларів США та дві тисячі гривень”.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України, інформує СБУ.

Довідка “Ні корупції!”
Раніше керівництво Мінагрополітики запевняло, що має рішучий намір реалізувати антикорупційні заходи в галузі рибного господарства України.

Сьогодні міністерство наводить порядок у Держрибагентстві. Там готується до старту проект нової рибінспекції за принципом дорожньої поліції. Це дозволить зняти корупційні ризики, якими просякнута галузь”, – розповів міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час прес-конференції “Боротьба з корупцією в аграрній галузі”.

За словами Павленка, Мінагрополітики особливих зусиль з антикорупційної боротьби докладає у лісовій та рибній галузях, що протягом десятиліть потерпають від фінансових зловживань. Він запевнив, що Держлісагентство та Держрибагентство запропонували системні реформи, які не залишать місця зловживанням.