Керівник податкової Волині переписав квартиру на тещу

145Тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління Державної фіскальної служби у Волинській області Олександр Юристовський переписав елітну нерухомість у Львові на тещу Олену-Надію Гнатюк.

Про це йдеться у витягу із реєстру прав на нерухоме майно, пише Волинське агентство розслідувань.

Як вказують у офіційній біографії Юристовського на сайті ГУ ДФС у Волинській області, до призначення на Волинь він працював у різних структурних підрозділах податкової Львова та в структурі «УкрСиббанку». Згідно із декларацією про доходи за 2014 рік він не має жодної нерухомості, а квартира площею 62 квадратних метри записана на дружину Наталію Гнатюк.

Проте за інформацією джерел ВАР, Юристовський реально проживає у елітній квартирі за адресою Мишуги О. 16а/4, однак згідно із інформацією із реєстру прав власності на нерухоме майно квартира належить тещі Олені-Надії Мишузі.

Нагадаємо, у 2014 році Олександр Юристовський працював начальником СДПІ з великими платниками податків у Львові Міжрегіонального головного управління Міндоходів. На цій посаді за рік він заробив трохи більше 105 тисячі гривень. З них 92,8 тисячі – заробітна плата.

Ще майже 9 тисяч гривень – матеріальна допомога. Також він декларує 3,6 тисячі інших видів доходів та 2 грн дивідендів, процентів. Також на Юристовського оформлений автомобіль Skoda Superb Elegance 2010 року випуску, а в активах родини квартира на 62 квадратних метри та автомобіль Volvo C30 2009 року випуску.