120 тисяч дітей отримають підручник з трудового навчання, але не отримають з української мови

Трудове 7 клПерша інформація у Віснику державних закупівель про підручники‬ 4та 7 клас. Процедуру тендера пройшли 80 лотів. Всього лотів 400 (щоб було зрозуміло, коли підручники будуть у всіх), - пише Іванна Коберник на своїй сторінці у Фейсбуці

За лінком ви можете красномовно побачити пріоритети Міносвіти, що треба насамперед друкувати дітям, які вчаться без підручників - 7 лотів "Українська мова", 8 лотів - "Трудове навчання". Ну не дістало?

Отже, Української мови вже замовлено за державні кошти 234 тис 631 примірник, а Трудового навчання - 350 тис 950 примірників! Ви зрозуміли? 120 тисяч дітей скоро отримають підручник з трудового навчання, але не отримають з української мови. На друк цих нікому не потрібних підручників з праці витратять 7млн 214тисяч гривень.

Тим часом батьки продовжать роздруковувати дітям завдання з точних наук, покалічені літературні твори, іноземну мову... Зате  підручник з праці буде у всіх! І це я ще не порахувала, скільки в цьому ж тендері викинуть держгрошей на підручники з образотворчого мистецтва і музики - я двома руками за культурний розвиток школярів, але чи з цього треба починати, коли в дітей нема по чому вчити історію, алгебру, фізику?