Взяли під варту чиновника, який вимагав кілька тисяч доларів хабара

Дмитро Бруча

Дмитро Бруча

Заступнику керівника одного із структурних підрозділів органу місцевого самоврядування на Волині, який вимагав неправомірну вигоду в розмірі 6000 доларів США за сприяння у наданні у власність земельної ділянки, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 73080 грн. Про це пише «Четверта влада».

Як уже повідомлялося, посадовця було затримано "на гарячому" працівниками прокуратури Волинської області спільно зі співробітниками управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в області під час одержання "авансу" в розмірі 200 доларів США.

Чиновнику оголошено про підозру у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, а також вирішується питання про відсторонення його від займаної посади.

Триває досудове розслідування.

За інформацією волинських ЗМІ, йдеться про заступника начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища ковельської мерії Дмитра Бручу. Чиновник належить до лав партії ВО «Батьківщина» і брав участь в місцевих виборах, однак депутатом не став.