Активісти вимагають звільнити з МВС нелюстрованого Паскала. Анонс

Паскал 1Василь Паскал - нелюстрований керівник МВС часів Януковича, який зараз,  згідно з чутками, планує переводитися на керівні посади до поліції.

У понеділок 9 листопада о 17:00 на Михайлівській площі активісти покажуть короткий кінофільм, присвячений Паскалу В.Ф.

Про це повідомила у Фейсбуці  Тетяна Бур"янова

Показ відбудеться під мерехтіння вогників лампадок. У пам`ять про всіх убитих на Майдані силовиками режиму Януковича українців.

Василь Паскал, що багато років пропрацював в МВС Донецької області, під час Майдану був керівником карного розшуку.

Був призначений координувати ″оперативний супровід досудового слідства″, тобто, здійснював координацію по стеженню та виловлюванню активістів. Ще раніше він отримав нагороди від Януковича після того, як посадили Тимошенко. А також був одним із основних організаторів фабрикацій по резонансній справі сім`ї Павліченків.

ПРИЙДИ ПІДТРИМАТИ ЦЕЙ ПРОТЕСТ, ІНАКШЕ СТАРИЙ КАТ СТАНЕ ОДНИМ З КЕРІВНИКІВ НОВОЇ ПОЛІЦІЇ
...
На заході також буде збір їжі та речей для політв`язнів.

Довідка про Паскала (від Євгена Карася)

Вперше Василь Паскал очолив департамент карного розшуку України в 2004 році, саме тоді, коли Янукович, ставши прем’єром, розпочав активну підготовку до президентських виборів. До того багато років працював в МВС Донецької області.

″Помаранчевий″ Луценко відправив Паскала воювати з криміналом у Крим. Як склалася та боротьба? В 2006-му році один з членів бандугрупування ″Башмаки″ Карачев Віктор був затриманий. Після цього Паскал отримав долю в пансіонаті, якою володіла дружина бандита. Аналогічна історія чекала і акції сімферопольського ринку, які належали криміналітету і теж перейшли донецькому гостю з міліції.

Незабаром Паскал відходить на пенсію, але як тільки в 2011 році міністром внутрішніх справ Янукович призначив вірного Захарченка, то Паскалу запропонували повернутися на посаду начальника департаменту карного розшуку МВС України. З листопада 2011 року Паскал обіймав посаду заступника начальника ГУКР.

Саме Василь Паскал вів справу сім`ї Павліченко, яким шили убивство судді Зубкова. Після обшуку в їхньому помешканні в справі чудом з`являються речі кіллера. Звичайно речі, які належали Павліченкам. При розслідуванні відбувається багато кричущих порушень.

Коли сіла Юлія Тимошенко, то Паскал одразу був відмічений Януковичем орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

15 грудня 2013 року Василь Паскал провів прес-конференцію. Явно не приховуючи політичного ухилу в бік захисту правлячого клану Януковича, звинуватив учасників революційних подій на Євромайдані в організації масових заворушень і пригрозив розправою. Заявив, що більшість будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Кажуть, це саме витвір Паскала - масове СМС ″Ви учасник масових заворушень″ і так далі. Також згідно свідчень арештантів Паскал не цурався особисто приймати участь в катуваннях підозрюваних.

Далі згідно з документвми, які спливли публічно, саме Паскал очолив ″досудовий оперативний супровід розслідувань″ активності майданівців.

Ми ж пам`ятаємо ті ″досудові″ методи ментів Януковича? Забули, як викрали Ігоря Луценка, Булатова, побили Тетяну Чорновіл, палили авто, а декілька взагалі живими вже не повернулися? Сьогодні достеменно відомо, що більшості нападів та зникнень передувало саме слідкування з боку оперативників 7-го відділу МВС.
Ці свідчення по Майдану зібрав Андрій Медведько навесні цього року, а вже за пару місяців опинився у СІЗО. Як убивця Бузини. Як і у справі сім`ї Павліченків свідки бачили інших убивць, як і в справі Павліченків у ближніх Медведька викрадали з машини речі, а зараз ніби біля машини убивць знайшли одяг Медведька.

Деталей по Паскалу багато. Але що тут багато казати.

ВІТАЙТЕ, ЦЕ БІОГРАФІЯ ЗАСТУПНИКА КЕРІВНИКА ВСІЄЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

Вчора Паскал пішов на перевірку придатності до служби в новій поліції. Комісія на чолі з Аваковим яке рішення прийме? Як гадаєте?

А поки думаєте, то долучайтеся до флешмобу.