Чиновника від райвідділу архітектури позбавили волі на 5 років

Фото: mail.ru

Фото: mail.ru

Як встановило досудове розслідування, керівник сектору містобудування та архітектури Тальнівської районної державної адміністрації Черкаської області отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду.

Очільника сектору містобудування та архітектури РДА затримали на гарячому ще в квітні цього року. Як встановило слідство, чиновник вимагав та отримав від місцевого жителя 15 тис грн. хабаря.

Гроші взяв за погодження та видачу містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки: розміщення критого ринку, торгових повільйонів, кіосків, навісів та автостоянки в адмінмежах Здобутківської сільської ради на земельній ділянці в майже один гектар біля споживчого товариства «Тальнівський ринок».

Чиновник своєї вини у висунутому йому звинуваченні не визнав та пояснив, що гроші в сумі 15000 грн. були необхідні для передачі проектувальнику.

В разі, якщо проектувальника не вибрали б, то усі  гроші він повернув би підприємцеві, - зазначив керівник сектору містобудування та архітектури Тальнівської районної державної адміністрації у судовому засіданні.

Суд у це не повірив. Тож його вироком посадовця засуджено до 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією майна та із спеціальною конфіскацією. Про це повідомляє прес-служба прокурора Черкаської області.
На даний час вирок не вступив у законну силу.