На Волині за хабар затримали чиновника міськради

Фото volynpost.com

Фото volynpost.com

31-річний керівник відділу земельних ресурсів та охорони природного навколишнього середовища однієї з міських рад Волинської області за 2 тисячі доларів США пообіцяв вирішити питання, що входять до його компетенції.

Про це повідомили у прес-службі Волинської міліції.

Посадовець за певну винагороду сприяв у підготовці технічної документації щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,24 га для подальшого продажу через аукціон у центральній частині міста.

4 листопада 2015 року правопорушника затримали працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України у Волинській області під час отримання частини неправомірної вигоди у сумі 200 доларів США.

Раніше за даним фактом слідчим управлінням УМВС України у Волинській області відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУкраїни.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Вирішується питання щодо затримання чиновника у порядку ст. 208 КПК України.