У Миколаєві завели справу на тендерний комітет, який завдав державі 8,4 мільйона збитку

Корупція 300У Миколаєві в результаті зловживань конкурсного комітету Миколаївської обласної бази спеціального медичного постачання державі завдано збитків на суму в 8,4 мільйона гривень.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області.

«Під час проведення процедур закупівель за бюджетні кошти протягом 2013-2014 років та першого півріччя 2015 придбано понад одного мільйона одиниць виробів медичного призначення. Однак зазначені медичні препарати не узгоджені Міністерством охорони здоров'я України, у зв'язку з чим вони не можуть використовуватися за призначенням і продовжують зберігатися на складах бази ».

«В результаті неправомірних дій посадових осіб установи державі завдано значної шкоди, що підтверджується висновками аудиту, проведеного Рахунковою палатою України», - зазначили в прокуратурі.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки»).

Як пише «Преступности.НЕТ», раніше повідомлялося, що фірма дружини екс-депутата Миколаївської міськради мала отримати 1,5 мільйона гривень на опалення обласної бази спеціального медичного постачання.

За інформацією головного лікаря Миколаївської обласної лікарні Віктора Відяпіна, після проблем із закупівлями все миколаївські лікарні уклали договори про постачання наркотиків з чернівецькою фірмою «Буковина-Фарм».