Яценюк прокоментував звинувачення Саакашвілі щодо співпраці з олігархами

Яценюк СоветникиПрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відповів на звинувачення екс-президента Грузії, нинішнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі щодо співпраці з українськими олігархами. Про це повідомляють на сайті Foreign Policy, пише Тиждень.

«У цьому і є Міша (Саакашвілі – Ред.)», - заявив роздратований Яценюк під час інтерв’ю, посилаючись на звинувачення, висунуті проти Саакашвілі у Грузії, - «якщо Міша був таким успішним у Грузії, скажіть, чому він не може повернутися туди? Що сталося з реформою грузинської судової системи?».

Видання повідомляє, що у той час, коли українці вважають мільярдерів та бізнесменів злочинцями, Яценюк переконаний, що його співпраця з магнатами є необхідною умовою залучення бізнес-лідерів до українських реформ.

«Я зустрівся з усіма олігархами – сотнями з тисяч людей, які працюють у своїх компаніях та мають активи в енергетиці та промисловості. Я мав пояснити їм – гляньте, правила змінилися, тепер ви маєте грати за правилами», – наголосив прем’єр.

Він відзначив, що усунення Дмитра Фірташа, якому висуває підозри ФБР, з газового сектору та демонізація його влади у ЗМІ, що контролюється олігархами, свідчить про зрушення у спробах уряду обмежити владу магнатів та розкрадання ними ресурсів у енергетичному секторі.

Як повідомлялося, раніше Саакашвілі звинуватив Яценюка у слідуванні інтересам олігархів, особливо відзначивши енергетичного та фінансового магната Ігоря Коломойського.

Нагадаємо, у вівторок, 3 листопада Яценюк анонсував звільнення трьох міністрів.