Одеську обласну Державну екологічну інспекцію очолювала хабарниця

Фото volynnews.com

Фото volynnews.com

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі керівника Одеської обласної Державної екологічної інспекції.

 Як повідомляє прес-служба СБУ, чиновниця вимагала від директора одного з місцевих підприємств 15 тисяч гривень “за невідображення в акті перевірки виявлених порушень норм природоохоронного законодавства”.

За інформацією СБУ, хабар було перераховано на адресу однієї з київських страхових компаній на підставі укладеного фіктивного договору.

Було встановлено, що кримінальний механізм отримання грошей через страхові договори використовувався посадовцями Державної екологічної інспекції та її регіональними представництвами систематично.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії та обшуки у Києві та Одесі для документування інших фактів отримання хабарів чиновниками екологічної інспекції, інформує прес-служба СБУ.

Довідка “Ні корупції!”
Журналісти “КНК Медіа” повідомляють, що 2 листопада представники СБУ Одеської області проводили оперативно-слідчі дії в Києві, у центральному офісі Державної екологічної інспекції України.

“Як стало відомо нашим журналістам, сьогодні на передачі хабаря було затримано одного з радників голови Держекоінспекції України Андрія Заїки. Затримана жінка працювала раніше у структурному підрозділі цієї організації – в Одеській державній екологічній інспекції. Саме тому розробку та затримання чиновниці-хабарниці здійснили працівники СБУ в Одеській області”, – інформує “КНК Медіа”.

Як стверджує видання, “журналістам стало відомо про тиск на одеських представників СБУ” з боку їхніх столичних колег, тому оприлюднену статтю слід вважати “публічним запитом на інформацію”, а її текст з посиланням буде надіслано на електронну пошту Служби безпеки України.