Суд змусив колишнього нардепа звільнити приміщення дитячого садка в Одесі

Суддя 2Господарський суд Одеської області задовольнив позов облпрокуратури і зобов'язав благодійний фонд звільнити займане ним приміщення дитячого садка в провулку Нахімова, пише «Думська».

Як повідомили в прес-службі наглядового відомства, дитячий сад площею 50 квадратних метрів призначений для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції.

У 2004 році приміщення садка було віддано в оренду благодійному фонду «Дороги Одеси» на десять років. У листопада 2014 року термін дії договору оренди закінчився. Департамент освіти і науки міськради неодноразово направляв орендарю листи, вимагаючи звільнити приміщення, оскільки його планують використовувати за призначенням. Проте фонд всі вмовляння проігнорував.

Примітно, що благодійний фонд «Дороги Одеси» зареєстрований за адресою Думська площа, 1, тобто в будівлі міської ради. Його засновник - колишній нардеп від БЮТ Володимир Лемза, який працював керуючим справами виконкому Одеської міськради під час каденції Руслана Боделана. До початку 2000-х Лемза був бізнес-партнером олігарха Леоніда Клімова.