В Одесі олімпійського чемпіона підозрюють у розтраті 1 мільйона

олімпКолишній начальник муніципального управління фізкультури і спорту, а нині - директор дитячо-юнацької спортивної школи «Джінестра», олімпійський чемпіон 1980 року по волейболу Олена Соколовська підозрюється в розтраті 900 тис грн.,повідомляє «Думська».

Як повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області, чиновниця фігурує у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем»).

«Встановлено, що громадянка в грудні 2014 року, перебуваючи на посаді начальника управління органу місцевого самоврядування, розтратила бюджетні кошти в сумі близько 900 тис грн., Виділені на капітальний ремонт двох дитячих спортзалів. Фактично ремонт приміщень не проведено», - наголошується в повідомленні прокуратури.

Раніше прокуратура повідомила про підозру у вказаному кримінальному провадженні депутатові Одеської міськради, який підозрюється у привласненні коштів, виділених на ремонт зазначених спортивних залів на вул. Ланжеронівської та вул. Комарова. Йдеться про вже колишнього депутата міськради Олександра Ананьєва. Саме його фірма «ВКФ« А.М.А. »отримала гроші на ремонт спортзалів на Ланжеронівській (« Буревісник ») і Космонавта Комарова.

Нагадаємо, Соколовська обіймала посаду начальника управління до березня 2015 року. Потім спортсменку перевели на посаду директора створеної за її ініціативою дитячо-юнацької спортивної школи, що спеціалізується на волейболі та пляжному волейболі.

Базується ДЮСШ на Ланжеронівській, 24а, де восени 2014 відновили (за інформацією прокуратури, на папері) зал, в якому свого часу тренувався попередник «Джинестри» - клуб «Буревісник».