Прокуратура наклала арешт на майно екс-начальника одеської міліції

Наручники 300 коментаріВійськова прокуратура Південного регіону направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області та його пособника.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

Відзначимо, колишнім співробітникам міліції повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, за вимагання від представника юридичної особи неправомірної вигоди у розмірі 20000 доларів США за сприяння у вирішенні корпоративного конфлікту. До затримання правоохоронець встиг отримати більшу частину хабара.

«За ініціативою військової прокуратури та рішенням слідчого судді підозрювані утримуються під вартою, на їх майно (квартири та автомобілі) накладено арешт», - зазначають у прокуратурі.

Нагадаємо, колишній керівник Одеської міліції Олег Макуха при пособництві цивільного - колишнього співробітника міліції, вимагав за забезпечення охорони громадського порядку при виконанні постанов суду про арешт майна пляжного клубу «Калетон» та усунення перешкод у прийнятті цього майна під охорону.