Фірма через «невдалий» договір поверне державі 180 тисяч

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Через Львівський апеляційний господарський суд  до бюджету повернули 180 тис грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ці кошти  управління освіти, молоді та спорту Володимирецької райдержадміністрації  сплатило львівській фірмі за здійснення проектних робіт щодо заміни вікон у школах району. Проте, договір уклали неналежним чином, тому львівська фірма має повернути бюджетні кошти. 

Рішенням Львівського апеляційного було скасовано рішення суду першої інстанції та задоволено позов прокуратури Рівненщини про визнання недійсним договору на виконання робіт.

Відомо, що договір на виконання робіт укладено управлінням за відсутності відповідних бюджетних призначень та асигнувань, що згідно із діючим законодавством унеможливлює взяття таких бюджетних зобов’язань.

У результаті Львівський апеляційний господарський суд визнав обґрунтованими доводи прокуратури області, а відтак скасував незаконне рішення суду І інстанції та ухвалив нове рішення, яким повністю задовольнив вимоги прокурора.