Екс-керівник міліції Чернігівщини збудував собі Межигір`я-2

МихайликТі, хто буває в селі Дніпровське, що в 60-ти кілометрах від Чернігова, стверджують, що це таке собі Межигір`я -2.

А взагалі, днями жіночка з Чернігова, яка приїжджає до своїх батьків у Дніпровське, розповідала про те, що доступ до річки Дніпро у цьому населеному пункті залишився один та й то невеличкий — все забудували й замурували сильні світу цього.

І законодавчі норми, що встановлюють певну відстань від озер, річок, інших водойм, тобто, забороняють будівництво на прибережних смугах будь що, для них, як власне й для інших можновладців, ні по чім, - пише U-NEWS.

Мих 1

Доступ до води забетонований стінами, зверху бетону — плетінь.

Мих 2

Збудованих приміщень на панській садибі — кілька.

Мих 3

Звідси гарно споглядати на Дніпро... під охороною.

Мих 4

Вихід із садиби до води.

Мих 5

Мих 6

Мих 7

Місце для «постового» охоронця.

Мих 8

«Пеньочки» — майже такі, як у Януковича у Межигір`ї

— Нас, громадян, завжди буде цікавити — на які гроші збудована така нерухомість? Де були взяті кошти для таких маєтків? — резонно запитує керівник Чернігівської організації політичної партії «Правий сектор» Олексій КОРЖ. — Адже кожен громадянин повинен показувати джерело своїх доходів - це нормальна практика усіх цивілізованих країн. І коли людина (Михайлик. — Редакція) працювала ще не так давно на державній службі, як він міг нацарювати й збудувати такі хороми та яким чином він міг їх узаконити? Очевидно, що хтось йому в цьому допомагав?

До того ж, є інформація, що неподалік Дніпровського, зять відомого соціаліста М., викупив цілий хутір, куди кортежем на чорних «лімузинах» приїжджає його світа відпочивати. Тут собі особлива і риболовля, і полювання, і багато чого іншого...

Та це вже тема, як продовження наступного викривального матеріалу.